Soutěže

Vybraná umístění konkrétních fotek do 30. místa s odkazem na kompletní žebříčky jednotlivých fotosoutěží ve kterých jsem se umístil do roku 2021.

 

Fotografie: “OCELOVÉ MĚSTO – STEEL CITY” se umístila takto:

1. místo hlasování veřejnosti (z celkem 2 362 fotek 1 475 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Creative still lifel“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
1. místo hlasování veřejnosti (z celkem 1 325 fotek 891 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Iron and Steel“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
1.místo v šestém kole celoroční fotografické soutěže Fotostart s názvem Fotografické experimenty. Zde je interview s vítězem (6. kola 3. ročníku).
1. místo hlasování veřejnosti (z celkem 631 fotek 445 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Macro man-made things“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
2. místo hlasování veřejnosti a 5. místo hodnocení porotce (z celkem 1 194 fotek 873 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Metals“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
2. místo hlasování veřejnosti (z celkem 802 fotek 551 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Creative“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
3. místo hlasování veřejnosti a 7. místo hlasování porotce (z celkem 1 048 fotek 594 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Get Creative with Everyday Objects“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com.  Kompletní žebříček veřejnosti je k vidění zde a žebříček hlasování porotce je k vidění zde.
4. místo hodnocení porotce a 8. místo hlasování veřejnosti (z celkem 362 fotek 274 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Scale Model Photography“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com.  Žebříček porotce je k vidění zde a kompletní žebříček hlasování veřejnosti je k vidění zde.
7. místo hodnocení porotce  (z celkem 2 105 fotek 1 545 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Beautiful Blue“  na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček porotce jek vidění zde.
8. místo hodnocení porotce  (z celkem 759 fotek 528 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Photoshopped“  na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček porotce jek vidění zde.
8. místo hodnocení porotce  (z celkem 508 fotek 345 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Imagination Gone Wild“  na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček porotce jek vidění zde.
9. místo hlasování veřejnosti (z celkem 1 000 fotek 681 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Show Me The Metal“  na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček jek vidění zde.
15. místo hlasování veřejnosti (z celkem 2 656 fotek 2 119 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Beauty in the banal“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
15. místo hlasování veřejnosti (z celkem 406 fotek 326 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Montages“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček jek vidění zde.
24. místo hlasování veřejnosti (z minimálně 20 000 fotek 6 452 fotografů) v mezinárodní soutěži „Editing“ na soutěžním světovém fotografickém webu gurushots.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
27. místo hlasování veřejnosti (z celkem 407 fotek 319 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Fantasy“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
Pokud Vás zajímá, jak tato fotografie vznikla, jaké konkrétní kroky ve Phototshopu byly provedeny, můžete se podívat zde.

 

 

Fotografie: “I” se umístila takto:

portrét jan stojan ©, pentax

1. místo hlasování veřejnosti (z celkem 500 fotek 334 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Self Portraiture“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
6. místo hlasování veřejnosti (z celkem 470 fotek 297 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Hard lighting“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
26. místo hlasování veřejnosti (z celkem 1 663 fotek 1 234 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Portrait photography“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “KOLESOVÉ RÝPADLO KU 800” se umístila takto:

Kolesové rýpadlo KU 800 jan stojan © pentax

1. místo hlasování veřejnosti (z celkem 497 fotek 295 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Mining Around the World“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
6. místo  hlasování veřejnosti (z celkem 1 355 fotek 820 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Industrial Landscapes“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček hlasování veřejnosti je k vidění zde.

 

 

 

Fotografie: “MIKOV” se umístila takto:

Mikov fotosoutěž jan stojan ©, pentax

2. místo hodnocení poroty v letní prázdninové fotosoutěži „Nůž Mikov na prázdninách“, kategorie nejhezčí koláž s nožem Mikov. Umístění ve všech kategoriích je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “CATHEDRAL” se umístila takto:

architektura most jan stojan fotograf pentax

2. místo hodnocení porotce  (z celkem 720 fotek 505 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Beautiful concrete“  na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček porotce je k vidění zde. Komentář porotce k fotografii: “I love the spaces under concrete bridges and viaducts and this photo shows why photographers should pay them more attention. This great picture brings out the characteristics of the concrete pillars very clearly, emphasised by the use of black and white photography. This, and the use of symmetry, creates an almost mystic atmosphere.”
Umístění v TOP 50 Kreativita dle odborné poroty z celkem  (z celkem 1 168 fotek) ve čtvrtém kole celoroční fotografické soutěže Fotostart s názvem: „Libovolné téma“. Fotografie jsouk vidění zde.

 

 

Fotografie: “SETÍ NA VYSOČINĚ” se umístila takto:

Setí na Vysočině, traktor, jan stojan © pentax

2. místo hlasování veřejnosti a 4. místo hodnocení porotce (z celkem 480 fotek 375 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Tilt-Shift Effect“ na soutěžním světovém fotografickém webuphotocrowd.com.  Žebříček porotce je k vidění zde a kompletní žebříček hlasování veřejnosti je k vidění zde.
7. místo hlasování odborné poroty (z celkem 807 fotek) v prvním kole celoroční fotografické soutěže Fotostart s názvem: “Vzpomínky na léto”. Žebříček nejlepších dvaceti fotografií tohoto kola je k vidění zde.
9. místo  hlasování veřejnosti (z celkem 926 fotek 595 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Farming Life“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček hlasování veřejnosti je k vidění zde.
14. místo  hlasování veřejnosti (z celkem 956 fotek 742 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Toys“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček hlasování veřejnosti je k vidění zde.
24. místo hlasování veřejnosti (z minimálně 30 000 fotek 10 116 fotografů) v mezinárodní soutěži „Farm lifes“ na soutěžním světovém fotografickém webu gurushots.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
24. místo  hlasování veřejnosti (z celkem 304 fotek 235 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Machines in action“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček hlasování veřejnosti je k vidění zde.

 

 

3. místo hlasování odborné poroty (z celkem 1 613 soutěžících) ve 4. ročníku celoroční fotosoutěže fotostart. Devět soutěžních témat od června 2017 do května 2018 (Vzpomínky na léto; Půvaby květin a stromů; Rodiče a děti; Libovolné téma 1; Kouzlo černobílé fotografie; Život na ulici; Proměny zimy; Svět z blízka; Libovolné téma 2) prověřilo fotografické schopnosti v oblasti rozmanitých fotografických žánrů. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “TANČÍCÍ DŮM – THE DANCING HOUSE” se umístila takto:

3. místo hlasování odborné poroty (z celkem 1 168 fotek) ve čtvrtém kole celoroční fotografické soutěže Fotostarts názvem: „Libovolné téma“. Žebříček nejlepších dvaceti fotografií tohoto kola je k vidění zde.
17. místo hodnocení porotce a 18. místo hlasování veřejnosti  (z celkem 1 019 fotek 822 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Starbursts (any Light Source)“  na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
26. místo hlasování veřejnosti  (z celkem 1 250 fotek 996 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Intricate architecture“  na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “AMAZING” se umístila takto:

Orloj Staroměstské náměstí street jan stojan janstojan pentax janstojan.com

3. místo hodnocení porotce hlasování veřejnosti a 4. místo hlasování veřejnosti (z celkem 1 095 fotek 646 fotografů) v mezinárodní soutěži: „A Group of People Watching Something“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček hlasování veřejnosti je k vidění zde a žebříček porotce je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “THE BARK” se umístila takto:

kůra stromu jan stojan ©, pentax

3. místo hodnocení porotce (z celkem 1 000 fotek 761fotografů) v mezinárodní soutěži: „Tree trunks and bark“ na soutěžním světovém fotografickém webuphotocrowd.com.  Žebříček porotce je k vidění zdeKomentář porotce k fotce: “I love the colors of this photograph, they are so vibrant they almost glow. The contrast of the orange brown and the bluish grey is very appealing. The strong light beautifully highlights the texture and cracks in the bark and creates lovely shadows.”

 

 

Fotografická soutěž: “DROPS AND SPLASH” se umístila takto:

Drops and Splash jan stojan gurushots

4. místo hlasování veřejnosti (z celkem 10 983 fotografů minimálně 30 000 fotografií) v mezinárodní soutěži „Drops and Splash“ na soutěžním světovém fotografickém webu gurushots.com. Kompletní žebříček je k vidění zde. Do každého soutěžního kola zasílá každý fotograf max. 4 snímky a počítá se celkové umístění (součet hlasů všech čtyřech fotografií).

 

 

Fotografie: “BILLA” se umístila takto:

kamion nákladní auto jan stojan © pentax

4. místo  hlasování veřejnosti (z celkem 410 fotek 296 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Transport with a commercial advertisement“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček hlasování veřejnosti je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “WRONG TIME” se umístila takto:

Jihlava přeháňka sníh jan stojan fotograf praha pentax

5.místo hlasování odborné poroty ve třetím ročníku sedmého kola celoroční fotografické soutěže Fotostart s názvem: „Zimní království“. Žebříček nejlepších dvaceti fotografií tohoto kola jek vidění zde.

 

 

Fotografie: “BUDOUCÍ NEPŘÁTELÉ” se umístila takto:

letecký den letiště Henčov Jihlava jan stojan janstojan pentax janstojan.com

6. místo hodnocení porotce a 63. místo hlasování veřejnosti (z celkem 480 fotek 375 fotografů) v mezinárodní soutěži: „At the airport“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com.  Žebříček porotce jek vidění zde a kompletní žebříček hlasování veřejnosti je k vidění zde.
15. místo  hlasování veřejnosti (z celkem 503 fotek 377 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Reenactment“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček hlasování veřejnosti je k vidění zde.

 

 

 

Fotografie: “RADOSTNÉ DĚTSTVÍ” se umístila takto:

děti portrét radostné dětstvíJan Stojan © Pentax

6. místo hlasování odborné poroty (z celkem 533 fotek) ve třetím kole celoroční fotografické soutěže Fotostart s názvem: “Rodiče a děti”. Žebříček nejlepších dvaceti fotografií tohoto kola je k vidění zde.
16. místo hlasování veřejnosti (z celkem 892 fotek 672 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Happy Kids“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “TRAM IN HAND” se umístila takto:

Praha tramvaj jan stojan janstojan pentax janstojan.com

7. místo hlasování odborné poroty (z celkem 1 034 fotek) v pátém kole celoroční fotografické soutěže Fotostart s názvem: „Kouzlo černobílé fotografie“. Žebříček nejlepších dvaceti fotografií tohoto kola je k vidění zde.
8. místo hodnocení porotce a 33. místo hlasování veřejnosti (z celkem 393 fotek 332 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Forced Perspective“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Porotce fotografii komentoval: “Very creative and great use of the brief. Love the monochrome conversion fits the image very well. Im not sure if this is 2 images or just the one but its great and if this is a single image bravo for the well times shot.”  Fotografie není montáž, takto byla vyfocená. Žebříček porotce je k vidění zde a kompletní žebříček hlasování veřejnosti je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “PRVNÍ SEZNÁMENÍ NA CHATĚ” se umístila takto:

7. místo hlasování veřejnosti  a 14. místo hodnocení porotce (z celkem 871 fotek 678 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Through the fence“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com.  Kompletní  žebříček hlasování veřejnosti  je k vidění zde a žebříček porotce  je k vidění zde.
9. místo hlasování odborné poroty ve třetím kole roku 2019 v celoroční fotografické soutěže Fotostarts názvem: “MOJE RODINA, MOJI PŘÁTELÉ”. Žebříček nejlepších dvaceti fotografií tohoto kola je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “ÚDOLÍ DOUBRAVY” se umístila takto:

7. místo hlasování veřejnosti (z celkem 2 335 fotek 1 439 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Water“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
Umístění v TOP 30 fotografiemi dle vyhodnocení odborné poroty složené ze zástupců pořadatele, Kraje Vysočina a odborníků z fotografické praxe ve fotografické soutěži “Příroda a krajina Vysočiny”, kterou pořádal Kraj Vysočina a Muzeum Vysočina Jihlava. Cílem fotosoutěže bylo:
  • přizvat nejúspěšnější fotografy soutěže ke spoluautorství na Krajem Vysočina připravované publikaci „Příroda a krajina Vysočiny“
  • sestavit z nejlepších fotografií stejnojmennou putovní výstavu
  • obohatit databázi fotografií využívaných na webových stránkách administrovaných Krajem Vysočina (zejménawww.kr-vysocina.cz www.dedictvivysociny.cz) a v nekomerčních tiskovinách vydávaných Krajem Vysočina
30. místo hlasování veřejnosti (z celkem 806 fotek 588 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Beautiful Cascades“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “HARMONY” se umístila takto:

vejce egg jan stojan © pentax

8. místo hlasování veřejnosti (z celkem 1 708 fotek 1 274 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Simple still life objects“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
8. místo hlasování veřejnosti (z celkem 381 fotek 257 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Eggs In Their Shells In Black and White“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “BYAMBA” se umístila takto:

Photoshop, fotomontáž, Byamba, jan stojan ©, pentax

12. místo hlasování veřejnosti (z celkem 157 fotek 114 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Tenba sumo contest!“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde. Zadání soutěže: ” This Photoshop contest requires you to to insert a specific image into your own work. The images can be downloaded here. You’ll find 4 images which might be more suitable for experienced Photoshop users, and 4 pre-prepared cut-outs for those wanting to do less Photoshop work. Byamba is a two-time winner of the Sumo World Championships and has been the face of Tenba bags for many years. When people see Byamba, they think of strong and tough. Which is exactly why he was chosen to represent Tenba. In this contest, we would like you to choose from one of these five images of Byamba and place him in one of your own photographs. The competition will be judged on comical value as well as the Photoshop skills used to seamlessly place him in the photo. Good luck and happy editing!”

 

 

Fotografie: “VAL” se umístila takto:

13. místo hlasování veřejnosti (z minimálně 12 000 fotek 3 960 fotografů) v mezinárodní soutěži „Playing with Toys“ na soutěžním světovém fotografickém webu gurushots.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “KAPKA VODY” se umístila takto:

Kapka vody jan stojan © pentax

16. místo hlasování veřejnosti (z celkem 1 740 fotek 1 398 fotografů) v mezinárodní soutěži: „The clolour purple“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
18. místo hlasování veřejnosti (z celkem 721 fotek 560 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Liquid Abstracts“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
20. místo hlasování veřejnosti (z celkem 2 208 fotek 1 640 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Just One Thing – Creative Minimalism“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
22. místo hlasování veřejnosti (z minimálně 30 000 fotek 10 983 fotografů) v mezinárodní soutěži „Drops and Splash“ na soutěžním světovém fotografickém webu gurushots.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
26. místo hlasování veřejnosti (z celkem 2 108 fotek 1 520 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Purple“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček jek vidění zde.

 

 

Fotografická soutěž: “PLAYING WITH TOYS”

16. místo hlasování veřejnosti (z celkem 3 960 fotografů) v mezinárodní soutěži „Playing with Toys“ na soutěžním světovém fotografickém webu gurushots.com. Kompletní žebříček je k vidění zde. Do každého soutěžního kola zasílá každý fotograf max. 4 snímky a počítá se celkové umístění (součet hlasů všech čtyřech fotografií).

 

 

Fotografie: “APB – Plzeň” se umístila takto:

jeřáb APB Plzeň jan stojan © pentax

18. místo hlasování veřejnosti (z celkem 236 fotek 164 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Long & heavy vehicles“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografická soutěž: “FARM LIFE”

20. místo hlasování veřejnosti (z celkem 10 116 fotografů) v mezinárodní soutěži „Playing with Toys“ na soutěžním světovém fotografickém webu gurushots.com. Kompletní žebříček je k vidění zde. Do každého soutěžního kola zasílá každý fotograf max. 4 snímky a počítá se celkové umístění (součet hlasů všech čtyřech fotografií).

 

 

Fotografie: “PODZIMNÍ RÁNO” se umístila takto:

Krajina skleněná koule jan stojan ©, pentax

20. místo hlasování veřejnosti (z celkem 717 fotek 516 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Spherical objects“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “CENTER” se umístila takto:

střed centre pastelky jan stojan © pentax

21. místo hlasování veřejnosti (z celkem 269 fotek 209 fotografů) v mezinárodní soutěži: „The world of Pencils“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “MAGICAL GARDEN – SIGNAL FESTIVAL IN PRAGUE” se umístila takto:

22. místo hlasování veřejnosti (z celkem 333 fotek 265 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Gardens At Night“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “JAWY” se umístila takto:

jawa motroky jan stojan © pentax

22. místo hlasování veřejnosti (z celkem 296 fotek 235 fotografů) v mezinárodní soutěži: „The 1980s“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “MATYLDA A KLOTYLDA” se umístila takto:

23. místo hlasování veřejnosti (z celkem 980 fotek 709 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Black and White Split Toning“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
30. místo hlasování veřejnosti (z celkem 1 277 fotek 980 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Light at night“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “HOTEL HILTON” se umístila takto:

most tunel jan stojan © pentax

27. místo hlasování veřejnosti (z celkem 496 fotek 329 fotografů) v mezinárodní soutěži: „3D symmetry“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.
28. místo hlasování veřejnosti (z celkem 495 fotek 406 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Abstract architecture“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “SILVER ARROW” se umístila takto:

Silver arrow Mercedes Benz W154 IMGP3628 jan stojan © pentax

28. místo hlasování veřejnosti (z celkem 814 fotek 596 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Vintage Automobiles“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “CHRYSLER 58 FOUR TOURING, 1925” se umístila takto:

Chrysler 58 veterán jan stojan © pentax

29. místo hlasování veřejnosti (z celkem 924 fotek 718 fotografů) v mezinárodní soutěži: „Vintage Transport before 1990“ na soutěžním světovém fotografickém webu photocrowd.com. Kompletní žebříček je k vidění zde.

 

 

Fotografie: “POSLEDNÍ ZÁPAD SLUNCE ROKU 2016” se umístila takto:

vysočina západ slunce jihlava zima jan stojan janstojan pentax janstojan.com

umístění mezi TOP 30 fotografiemi dle vyhodnocení odborné poroty složené ze zástupců pořadatele, Kraje Vysočina a odborníků z fotografické praxe ve fotografické soutěži “Příroda a krajina Vysočiny”, kterou pořádal Kraj Vysočina a Muzeum Vysočina Jihlava. Cílem fotosoutěže bylo:
  • přizvat nejúspěšnější fotografy soutěže ke spoluautorství na Krajem Vysočina připravované publikaci „Příroda a krajina Vysočiny“
  • sestavit z nejlepších fotografií stejnojmennou putovní výstavu
  • obohatit databázi fotografií využívaných na webových stránkách administrovaných Krajem Vysočina (zejména www.kr-vysocina.cz a www.dedictvivysociny.cz) a v nekomerčních tiskovinách vydávaných Krajem Vysočina

 

 

A spoustu dalších skvělých umístění…